Selle kodulehe vaatamiseks peab teil olema installeeritud uusim Macromedia Flash Player
INSTALLEERIMISEKS KLIKKIGE SIIN!
AvalehtHinnadPildidLõppastme koolitusSõbradTestidAlgavad kursusedE-KOOLKontakt
print  |  sisukord
Uudised ja teated

Avaleht

Järgmised B-kategooria klassiõppe kursused algavad KOKKULEPPEL Vabaduse 4 õppeklassis. E-õppe koolitusega on võimalik alustada igal kolmapäeval kell 16.00. Registreeri juba täna!

Võru Autom omab pikaajalisi kogemusi B-kategooria sõidukijuhtide koolitamisel, sest oleme antud valdkonnas tegutsenud alates 1968  aastast.

MTÜ Võru Autom ja Tugev Partner OÜ sõlmisid 08.02.2016.a.koostöölepingu ,et suurendada oluliselt elanikkonna teadlikkust liiklusega kaasnevatest võimalikest ohtudest ja õiguspärasest käitumisest liikluskeskkonnas. Eesmärgiga vähendada liiklusõnnetuste ning nendes hukkunud ja vigastatud inimeste arvu. 

 Pakume nii B-kategooria, kui ka lõppastme koolitust ning vajadusel individuaaltunde. õppetöö toimub õppekavade alusel.Meie õppetöö kvaliteedile viitab hea õppeedukus, nimelt oleme eksamite läbivuse osas olnud läbi aastate parimate autokoolide hulgas. Võru Autom on Eesti Autokoolide Liidu (EAKL) liige.

Meie eesmärgiks on õpetada teid oskuslikult ning turvaliselt liiklema. Kui soovid omandada sõiduoskusi kogenud õpetajate juhendamisel kaasaegses õppekeskkonnas, siis Võru Autom on sinu jaoks.

 


Võru Automi büroo ja õppeklass asub Võru kesklinnas, aadressil Vabaduse 4 II korrus. Büroo on avatud kolmapäeviti kella 14.00-17.00.


Telefon:51930363;7821776
E-mail: automvoru@gmail.com
© 2008